Allahindlus!

Kõrvarõngad amasoniidiga – mahendav, rahu ja selgus

10,00  8,00 

          

 

  • piklik
  • Ümar
Puhasta

Amasoniit aitab väljendada oma tõde teisi kahjustamata, aitab mõista oma vajadusi ja neid ka teistele arusaadavalt välja öelda, on rõõmurikas, särav inspireeriv kivi. Annab elurõõmu, hea enesetunde ning tugevdab intuitsiooni.

Amasoniit on mahendav kivi, rahustab aju ja närvisüsteemi, tasakaalustab mees- ja naisenergiat, pehmendab emotsionaalset traumat, leevendab muret ja hirmu. Amasoniit on väga huvitav ja hea kivi. Ta päästab lahti keelepaelad ja annab julgust kõnelda asjadest, mis juba ammu meeles mõlguvad. Ka aitab ta väljendada tundeelus olulisi tahk, mõista paremini probleeme ja kahjulikest hoiakutest vabaneda. Amasoniit sümboliseerib tõde, avameelsust ja siirust. Idamaades arvati, et ta arendab ka prohvetlikke võimeid. Kaitseb mikrolainetest ja teistest elektrilistest allikatest tuleneva kiirguse eest.

Amasoniit sobib kõigile tähtkujudele

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

 

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
There are no products in the cart!
Subtotal
0,00 
Total
0,00 
Continue Shopping