Kõrvarõngad ametüstiga- kaitsev, puhastav

5,00 

 

Märksõnad – Meelerahu, kaitse, vaimsus, tarkus, intuitsioon.

 

 

 

  • piklik
  • Ümar
Puhasta

Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi. Ta muudab negatiivse energia jumaliku armastuse energiaks. Annab võime tunnetada selle tõelist olemust, ärgitades isetust ja vaimset tarkust. Loodusliku rahustina neutraliseerib ametüst ka keskonna negatiivseid kiirgusi. Tal on tugev tervistav ja puhastav vägi. Ametüst kõrvaldab hirmud muutuste ees ja laseb suhtuda tulevikku rahulikult. Ta kergendab otsuse tegemise protsessi, parandab mälu ja suurendab motivatsiooni ja emotsionaalset keskendumist. Ta sobib kasutamiseks suurtel üleminekuperioodidel. Ta rahustab kiirustavaid ja üleväsinud inimesi.

Ametüst mõjub eriti hästi nii peavalude ja migreenide kui ka närvidest tingitud valude ja pingete, peapöörituste, nägemis- ja tasakaaluhäirete korral. Tugevdades organismi üldist seisukorda, kaitstes ja ergastades näärmete ning hormoonide talitlust leevendab ta diabeedist tingitud vaevusi ning parandab ainevahetust. Aitab madala vererõhu, kehvveresuse ja teiste verehaiguste korral.

Kõrvarõngastel on kasutatud poolvääriskivi – Ametüst. Kivi läbimõõt 8 mm.

Ametüst sobib Kaaludele, Kaksikutele ja Veevalajale. Soodsalt mõjub ka Neitsile, Amburile ja Jäärale.

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
There are no products in the cart!
Subtotal
0,00 
Total
0,00 
Continue Shopping