Allahindlus!

Kõrvarõngad Lapis Lazuliga (Lasuriidiga) – tervendus, rahu ja jõud

10,00  8,00 

 

 

 

 

 

  • piklik
  • Ümar
Puhasta

Lapis lazuli (Lasuriit) on üle maailma tuntud kui armastust ja sõprust, õnne ja mängulisust soosiv kivi, mis aitab kaasa ootamatute plaanide ja kavatsuste täitumisele.

Lapis lazuli on kuninglikkuse ja vaimsuse kivi. Ta aitab välja tuua meis igaühes peituva kuninga või kuninganna. Lapis lazuli vabastab meele vanadest mõttemallidest, hirmudest ja pingetest, luues parema ühenduse tunnete ja mõtete vahele. Annab jõu unistuste täitumiseks, aitab tuua meelerahu, ausust, õiglust ja kaastunnet. Lapis lazuli on kristall, mis toob tõe esile ning aitab vastu võtta seda, mida see tõde õpetab.
Lapis lazuli julgustab võtma endale eluülesannet, annab meelerahu ja tasakaalu ning ergutab tead­vust. Tema mõjuväljas õnnestub paremini mõista ja lahendada alateadvusse suru­tud prob­leeme, luua ühtsustunnet ja säilitada otsusekindlust. Ta annab ka unistuste teostamiseks julgust.

Lapis lazuli aitab allasurutud vihast põhjustatud kurguvaevuste puhul, alandab palavikku ja vaigistab krampe ning valu. Ta vähendab turseid ja nahalööbeid ning on ta hea vererõhu alandaja.

Kõrvarõngastel on kasutatud poolvääriskivi – Lapis lazuli. Kivi läbimõõt 8 mm.

 

Lapis Lazuli sobib hästi Veevalajale, Sõnnile, Amburile ja Kaladele

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

 

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
There are no products in the cart!
Subtotal
0,00 
Total
0,00 
Continue Shopping