Kõrvarõngad sinise ahhaadiga – stabiilsus, harmoonia ja meelerahu

 

 

 

 

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Sinine ahhaat on üks suurtest toitvatest ja toetavatest kividest, mis neutraliseerib viha, nakkust, põletikku ja palavikku. Psühholoogiliselt toimib surve-ja allasurutustundele, mis on tingitud hirmust olla hukka mõistetud ja kõrvale lükatud. Emotsionaalselt neutraliseerivad sellest kivist väljuvad rahumeelsed energiad vihatunde.

Ahhaat mõjub kaitsvalt, vaimselt stabiliseerivalt, aitab enda sisse vaadata ja minevikumälestustega töötada, suurendab keskendumisvõimet, rahustab, vähendab stressi.

Ahhaat loob emotsionaalse, füüsilise ja intellektuaalse tasakaalu. Kivil on vägi harmoniseerida yin´i ja yang´i, positiivseid ja negatiivseid jõude. Leevendav ja rahustav kivi. Sinine Ahhaat kergendab iseendaga leppimist, suurendab enesekindlust. Ravitseb sisemist viha, turgutab armastust ja julgust uuesti alustada. Soodustab vaikset mõtisklemist ja elukogemuste omandamist, juhtides vaimse kasvu ja sisemise stabiilsuseni.

Kõrvarõngastel on kasutatud poolvääriskivi – Sinist ahhaati. Kivi läbimõõt 8 mm.

Sinine ahhaat sobib Kaksikule, Sõnnile, Neitsile, Kaaludele, Kaljukitsele ja Skorpionile.

 

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
There are no products in the cart!
Subtotal
0,00 
Total
0,00 
Continue Shopping