Türkiis – kaitse, õnn, küllus ja tervendus

5,30 6,80 

 

Märksõnad – Kaitse, suhtlemine, reisimine, küllus, õnn, tervendus

 

  • Minimalistlik
  • Shamballa
  • Naistele (13-17 cm)
  • meestele (18-22 cm)
Puhasta

Türkiis on kaitsev ja õnne toov kivi.

Sinine türkiis aitab tõsta vaimset häälestumist ja soosib suhtlemist füüsilise ning vaimse maailmaga. Kivi on puhastav, empaatiline ja tasakaalustav. Stabiliseerib meeleolumuutusi ja toob sisemist rahu. Stimuleerib romantilist armastust. Kaitseb väliste mõjude või atmosfääris leiduvate saasteainete eest. Ta tõmbab negatiivse energia enda peale ja hoiatab omanikku värvi muutes ohu, õnnetuste, vägivalla ja haiguste eest. Türkiisi kohta arvati juba ammu, et ta hoiab hobust ja ratsanikku kukkumise eest, kuid see kaitsevõime kehtib ka teiste reisimisviiside kohta. Sinine türkiis on lennuekipaažide talisman.

Meelele toimib kivi piiride laiendajana. Ta aitab end sõnades pare­mini väljendada ning avab loovuse kanaleid. Mõtluse harrastajatel aitab ta kuulda meele sisemist vaikust ning avab värava sisemise tarkuse allika juurde. Kivi energia on naiselik ning suurendab helluse ja armastamise võimet. Ta aitab paremini mõista teiste inimeste tundeid ja suurendab kaastunnet kõigi elusolendite vastu. Ta muudab kurvameelsed jälle rõõmsaks, annab jõudu keerulist olukorda kergemaks muuta. Ta innustab reisima ja uusi sõprussuhteid looma, on reisijate kaitsja.

 

Türkiis sobib lõvile, skorpionile, amburile, kaljukitsele, veevalajale, kaladele.

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

Ostukorv
There are no products in the cart!
Subtotal
0,00 
Total
0,00 
Continue Shopping