Saatmisinfo

Kauba paneme posti pärast raha laekumist meie kontole. (Kui tegemist on erinevate pankade vahelise tehinguga või nädalavahetusega, siis võib see pisut aega võtta. Kui soovite, et me võimalikult kiiresti kauba teele paneksime, siis saatke meile maksekorralduse koopia e-mailile).

 

Eesti Posti Lihtmaksikiri – 1,3 EUR

Kaup jõuab kohale järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Teenus ei tööta nädalavahetusel.

Kui mahub, siis saabub kaup Teie postkasti, kui ei, siis saabub teade paki jõudmisest Teie elukohajärgsesse  postkontorisse.

NB! Lihtmaksikirja liikumine ei ole jälgitav ning paki kaotsimineku puhul selle väärtust tellijale ei korvata.

 

SmartPost – 2,90 EUR

Kaup jõuab saaja valitud pakiautomaati kohale järgmisel päeval. Teenus töötab ka nädalavahetusel. Kindlasti peate lisama õige telefoninumbri, kuhu saadetakse paki kohalejõudmisel teade. SmartPosti kohta saate uurida lähemalt siit: www.smartpost.ee

 

Tulen ise järele – 0 €

Kui valite selle võimaluse, lepime e-maili või Facebooki konto kaudu kokku kauba üleandmise aja ja täpsema koha. Palun olge kindlad, et saate ka tegelikult pakile ise järele tulla! Kui ei ole, valige teine kauba kättesaamise viis!

 

NB! Ostu-müügileping loetakse sõlmituks sellest hetkest, kui  süsteem saadab ostjale arve tellimuse kinnitusena. Arve koostab kodulehesüsteem automaatselt. Kui te pole arvet kätte saanud hiljemalt järgmiseks päevaks, siis võtke ühendust: kaeketid@gmail.com. Samuti kontrollige palun üle ega ei ole postkast täis või äkki on kiri sattunud rämpsposti hulka. Tihti on probleeme olnud hot.ee ja mail.ee lõpuga meiliaadressidega, sest nende teenusepakkujate postkastide maht on üsna väike. Arve mitte kohale jõudmine ei tähenda, et seda pole koostatud ja tellimus ei kehti! Meile tuleb arve koopia ja samuti saame kontrollida kodulehe admin-lehelt arve olemasolekut.

 

Ostukorv
There are no products in the cart!
Continue Shopping