Hooldamine

Poolvääriskiviga käepael on punutud puuvillasest vahatatud shamballa paelast. Pael peab kauem vastu ja ei kulu nii kiiresti, kui eemaldad selle pesemiseks käelt.

Meie kodulehel olevad pildid on illustreerivad. Kivimid on looduslikud ja iga poolvääriskivi on pisut erinev teisest kivimist. Näiteks sinine ahhaat võib olla nii triibuline, kui ka oma värvitoonilt heledam või tumedam.

Kristallid on suutelised energiat talletama, soovitame kristalliga ehe pärast selle omandamist puhastada ja aeg-ajalt kivi laadida.

Puhastamiseks võid kasutada:

  • Vesi – enne kasutamisele võtmist hoia poolvääriskivi jooksva voolava vee all (välja arvatud malahhiit (puhastatakse mäekristalliga), kaltsiit, seleniit). Vihm, merevesi, jõevesi, allikavesi.
  • Heli – tingša kellad, kristallkausid, mantrad, helihargid.

On kivimeid, mis ei vaja puhastamist ja puhastavad ka teisi kive, näiteks: karneool, seleniit, tsitriin.

Kivid koguvad negatiivse enda sisse, seega on tähtis neid tihti puhastada.

Laadimine

Aktiveeri oma kristallid enda käes hoides ning mõttejõul suuna oma soovid ja vajadused kristallile. Vaid ise saad oma kristalle aktiveerida ja kombineerida neid enda heaks tööle. Visualiseeri oma eesmärk või soov, millega Sa soovid, et ehe sind abistaks ja toetaks. Ole oma sooviga täpne ja selge.
Kristalle laadi täiskuu valguses, mis sümboliseerib kasvu ja saavutusi. Jäta suveöödel õue või talvel aknalauale…. ja ikka koos taotlusega, et nad oma loomuliku väe taastaks.
Laadi oma kristalle regulaarselt – nii hoiad oma kristalli energiat puhtana ja nad saavad sinuga paremini koostööd teha.

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi