Ametüst – kaitsev ja puhastav

6,80 8,50 

 

Märksõnad – Meelerahu, kaitse, vaimsus, tarkus, intuitsioon.

 

 

Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi.

Ta muudab negatiivse energia jumaliku armastuse energiaks. Annab võime tunnetada selle tõelist olemust, ärgitades isetust ja vaimset tarkust. Ametüst neutraliseerib keskonna negatiivseid kiirgusi. Tal on tugev puhastav vägi. Ta kõrvaldab hirmud muutuste ees ja laseb suhtuda tulevikku rahulikult. Kergendab otsuse tegemise protsessi, parandab mälu ja suurendab motivatsiooni ja emotsionaalset keskendumist. Ta sobib kasutamiseks suurtel üleminekuperioodidel. Ta rahustab kiirustavaid ja üleväsinud inimesi.

Ametüst on tuntud oma võime poolest tasakaalustada ja rahustada meeleolusid ning aitab teil leida spirituaalset tasakaalu ja teadvustada oma sisemist potentsiaali. Seda peetakse ka kaitsekiviks negatiivse energiaga seotud olukordade ja tegelaste eest.

Ametüst aitab parandada keskendumist. On mitmekülgne ja tõhus kivi, mis võib aidata teil leida tasakaalu.

Kivimi välimus: läbipaistvad terava tipuga, võib esineda geoodidena, kobaratena või teravatipuliste kristallidena. Igas suuruses.

Värvus: purpursest kuni helelillani

Kättesaadavus: üks kõige tavalisemaid kristalle

Leiukohad: Ameerikad, Inglismaa, Venemaa, Sri Lanka, Ida-Aafrika, Siber, India.

Minimalistlik käepael mis sobib hästi kõigile. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – Ametüst. Kivi läbimõõt 10 mm. Shamballatehnikas muudetava kinnisega.Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

Sobib Kaaludele, Kaksikutele ja Veevalajale. Soodsalt mõjub ka Neitsile, Amburile ja Jäärale.

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

Paela stiil

Minimalistlik, Shamballa

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi