Hematiit – stabiilsus, tasakaal ja rahu

6,30 7,80 

Märksõnad – Maandus, stabiilsus, tasakaal, rahu ja kaitse


 

 

Puhasta
Hematiit on tõhus maandamise ja kaitsekivi. Harmoniseerib meelt, keha ja vaimu.

Hematiit suurendab kandja isiklikku külgetõmbejõudu, teeb ta veetlevamaks. On tugev kivi, toetab, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet. Tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust, sisendab ka usaldust. Kõrvaldab enesepiirangud ja aitab avarduda. Kasulik kui tahetakse üle saada sundidest ja sõltuvustest. Kivi aitab teil leppida vigadega ja tunnistada, et need on pigem õppimiskogemused kui õnnetused. Füüsiliselt on kivil tugev ühendus verega, taastab, tugevdab ja reguleerib verevarustust. Vaimselt stimuleerib keskendatust ja fokuseeritust. See parandab mälu ja soodustab originaalset mõtlemist. Hematiit on väga tugev maandus- ja kaitsekristall. Teda peetakse üheks maagiliseimaks kristalliks. Peetakse parimaks kaitseks musta maagia, kurjade vaimude ja mistahes kallaletungi eest. Vanasti oli just hematiit iga maagilise rituaali lahutamatuks osaks. Seda just kivimi enda ülitugeva energeetika tõttu.
Füüsiliselt on tugev ühendus verega. Taastab, tugevdab ja reguleerib verevarustust ning võib eemaldada kehast liigset soojust. Teraapias kasutatakse aura kaitse loomiseks.
Soovitatakse kanda ka õppuritel, või neil kes soovivad parandada keskendumisvõimet

Kivimi välimus: poleeritult läikiv, rakse, igas suuruses.
Värvus: terashallist tintmustani, omane on peegelpind (hõbedane läige).
Kättesaadavus: levinud kivi
Leiukohad: Brasiilia, USA, Kanada, Inglismaa, Itaalia, Rootsi ja mujal.
Põhitšakra: maatšakra

 

Sobib hästi Jäärale, Skorpionile ja Vähile

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

 

Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping