Hematiit – stabiilsus, tasakaal ja rahu

6,80 8,50 

Märksõnad – Maandus, stabiilsus, tasakaal, rahu ja kaitse


 

 

Hematiit on tõhus maandamise ja kaitsekivi. Harmoniseerib meelt, keha ja vaimu.

Hematiit suurendab kandja isiklikku külgetõmbejõudu, teeb ta veetlevamaks. On tugev kivi, toetab, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet. Tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust, sisendab ka usaldust. Kõrvaldab enesepiirangud ja aitab avarduda. Kasulik kui tahetakse üle saada sundidest ja sõltuvustest. Kivi aitab teil leppida vigadega ja tunnistada, et need on pigem õppimiskogemused kui õnnetused.  Aitab keskenduda ja hoida fookust. Soodustab originaalset mõtlemist. Hematiit on väga tugev maandus- ja kaitsekristall. Teda peetakse üheks maagiliseimaks kristalliks. Peetakse parimaks kaitsekiviks. Vanasti oli just hematiit iga maagilise rituaali lahutamatuks osaks. Seda just kivimi enda ülitugeva energeetika tõttu.
Soovitatakse kanda ka õppuritel, või neil kes soovivad parandada keskendumisvõimet

Üldiselt on hematiit mitmekülgne kivi, mis võib aidata teil leida füüsilist ja emotsionaalset tasakaalu ning tugevdada oma spirituaalset seost maailmaga.

Kivimi välimus: poleeritult läikiv, rakse, igas suuruses.
Värvus: terashallist tintmustani, omane on peegelpind (hõbedane läige).
Kättesaadavus: levinud kivi
Leiukohad: Brasiilia, USA, Kanada, Inglismaa, Itaalia, Rootsi ja mujal.
Põhitšakra: maatšakra

 

Sobib hästi Jäärale, Skorpionile ja Vähile

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

 

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi