Opaal – tunded, lojaalsus, intuitsioon

6,80 8,50 

Opaal – avameelsus, rahustav, selge eneseväljendus.

Meie käepaelad sobivad hästi kõigile!. Sobib hästi igapäevaseks kandmiseks ja ei hakka domineeri teiste ehete kõrval. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – opaal. Kivi läbimõõt 8 mm. Kinnis on shamballatehnikas ja seda saab reguleerida vastavalt käele. Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

Kandes käepaela, inspireerib ta sind oma positiivse energia ja loomuliku säraga.
Ehted on kõige mugavam ja ilusam viis vajaliku mõjuga kivi energiat enda lähedal hoida.

          

Opaal võimendab kõiki iseloomujooni ja toob esile selle, mida on vaja muuta või arendada, aitab suurendab enesekindlust, loob kergust ja spontaansust, soosib huvi kunstide vastu, loob lojaalsust, ustavust. Psühholoogiliselt võimendab opaal iseloomujooni ja toob need esile, et neid ümber kujundada. Emotsionaalselt on opaal alati ühendatud armastuse ja kirega.

Opaal on habras kivi peene vibratsiooniga. Aitab saavutada ja väljendada inimese tõelist olemust. Korjab üles mõtteid ja tundeid, võimendab neid ja suunab siis tagasi allikasse. On karmaline kivi, õpetades, et mida te välja annate, tuleb teile endale tagasi. On kaitsekivi.

Opaal – avameelsus, rahu, selge eneseväljendus

Opaal sobib – Kaljukitsele, Vähile ja Skorpionile

Värvus ja välimus: valge, roosa, must, beež, kollane, pruun, roheline, lilla. Läbipaistev või piimjas, sillerdav ja lõõmav või klaasjas
Leiukohad: Ameerikad, Austraali, Inglismaa, Slovakkia, Honduras

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

 

Paela stiil

Shamballa, Minimalistlik

Käe suurus

,

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi