Karneool – enesekindlus, julgus ja elujõud

6,80 8,50 

Märksõnad – enesekindlus, väärikus, julgus, loomingulisus, elujõud, vitaalsus, seksuaalsus, maandus

Meie käepaelad sobivad hästi kõigile!. Sobib hästi igapäevaseks kandmiseks ja ei hakka domineeri teiste ehete kõrval. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – roosa kvarts. Kivi läbimõõt 8 mm. Kinnis on shamballatehnikas ja seda saab reguleerida vastavalt käele. Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

Kandes käepaela, inspireerib ta sind oma positiivse energia ja loomuliku säraga.
Ehted on kõige mugavam ja ilusam viis vajaliku mõjuga kivi energiat enda lähedal hoida.

          

Karneool taastab elujõudu ja annab julgust tegutsemiseks

Karneool on kõrge vibratsiooniga stabiliseeriv kivi, ankurdab teid käesolevasse hetke ning on suurepärane elujõu taastaja. Kivil on võime puhastada ka teisi kive. Kiirates välja elujaatavat suhtumist, vabastab hirmust surma ees ning aitab teha positiivseid valikuid. Toetades väärkohtlemisest ja ahistamisest ülesaamist, suurendab eneseusaldust, laskmata negatiivsusel võimust võtta. Kasutatuna meditatsioonis, vabastab segavatest mõtetest, ent igapäevaelus aitab unistajatel argireaalsusega paremini hakkama saada. Parandab analüüsivõimet ja taju ning tugevdab keskendumist. Küllusekivina toetab ta edu saavutamist nii ärialal kui muudes valdkondades. See kivi aitab teil iseennast ja oma taju usaldada.

Kivimi välimus: poolläbipaistev
Värvus: punane, oranž, roosa, pruun
Kättesaadavus: levinud kivi
Leiukohad: India, Tšehhi Vabariik, Slovakkia, Peruu, Island, Rumeenia, Suurbritannia

Minimalistlik käepael mis sobib hästi kõigile. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – karneool. Kivi läbimõõt 8 mm. Kinnis on shamballatehnikas ja seda saab reguleerida vastavalt käele. Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

 

Sobib hästi Neitsile, Sõnnile, Jäärale, Kaljukitsele, Vähile ja Lõvile

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

 

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi