Tsitriin – küllus, edu ja positiivsus

6,30 7,80 

 

Märksõnad – küllus, rõõm, loomingulisus, edu, soojus, puhastus, vägi

 

 

Puhasta

Tsitriin on küllusekivi – tõmbab ligi õitsengut, rikkust ning edu.

Tsitriin on õnnelik, helde kivi ja innustab teid jagama seda, mis teil on, aidates lisaks säilitada olemasolevat. Sellel on vägi anda rõõmu kõigile, kellel on see kivi. Nukrusel ja negatiivsusel pole kohta tsitriini lähedal. Kasulik kivi rühma-või perelahkhelide silumisel. Soodustab isikupära, parandab motivatsiooni, aktiveerib loovust ja julgustab eneseväljendust. Kivi kandmine aitab üle saada raskustest mõtete ja tunnete sõnastamisel, annab energiat ja kosutab füüsilist keha.

Tõstab enesehinnangut ja eneseusaldust, soodustab isikupära, parandab motivatsiooni, aktiveerib loovust ja julgustab eneseväljendust. Muudab teid vähem tundlikuks, eriti kriitika suhtes, ja innustab konstruktiivset kriitikat kasutama.Aitab arendada positiivset suhtumist ja optimistlikku tulevikkuvaatamist, mineviku küljes rippumise asemel.

Tsitriin on oivaline vahend depressioonist, hirmudest ja foobiatest ülesaamiseks. See vabastab negatiivsed jooned, hirmud ja tunded kõige sügavamatel tasanditel. See saab jagu hirmust vastutuse ees ja kaotab viha.
Sobib kõigile – nii suurtele, kui ka väikestele. Sisemine sära, positiivsus, elurõõm ja küllus.

Füüsiliselt annab ta energiat ja kosutab füüsilist keha. See on kasulik inimestele, kes on iseäranis tundlikud keskkonna- ja muudele välistele mõjudele.
Suurepärane kivi energia saamiseks ja uuesti laadimiseks. See on ülimalt tõhus kroonilise väsimuse sündroomi korral ja pöörab süveneva haiguse paremuse poole.

Kivimi välimus: igas suuruses läbipaistvad/läbikumavad kristallid.
Värvus: õrn-või sidrunikollane, kollakashall, kollakaspruun.
Leiukohad: tuntuimad leiukohad asuvad Brasiilias, Madagaskaril, leidub ka USAs, Euroopas, Venemaal.
Põhitšakra: päikesepõimik

Tsitriin sobib hästi kõikidele tähtkujudele.

 

 

 

Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping