Jadeiit – hea õnn, armastus ja hoolivus

6,80 8,50 

Märksõnad – Küllus, armastus, truudus, hea tervis

 

 

Jadeiit parandab meeleolu ja väljendusvõimet, andes kasutajale tagasi isikupära ja võime armastada.

Jadeiit on puhtuse ja rahulikkuse sümbol. Seostub südametšakraga ja suurendab armastust ning hoolivust. See on kaitsev kivi, mis hoiab kandjat kahju eest ja toob harmooniat. Usutakse, et tõmbab ligi head õnne ja sõprust. Vabastab negatiivsetest mõtetest ja rahustab meelt. Stimuleerib ideid ja laseb ülesannetel paista vähem keerulised.

Sobib maaharijatele, soodustab taimede kasvu. Läänes arvatakse, et jaad suurendab sissetulekuid ja kindlustab majanduslikku edu. Idamaades aga leitakse, et kivi pikendavat inimese eluiga ning andvat talle juurde tarkust.

Jaad on tugev ja sitke kivi. Sellest valmistati relvi ja tööriistu juba ürgajal. Vana-Hiinas oli jaad pärli järel tähtsuselt teine kivi. Hiinlased nimetasid seda jyks ja kivi sümboliseeris viit voorust: mõõdukust, õiglust, tarkust, kaastunnet ja vaprust.

Kivimi välimus: läbikumav, läbipaistev, tugevam ja säravam. Sarnane on ka nefriit, kuid nefriit on tihedam, pehmem ja tuhmim.
Värvus: enamasti roheline kuid on ka pruunikat, oranži, punast, halli, valget ja värvitut
Kättesaadavus: enamikke värve on kerge kätte saada, kuid mõned on haruldased.
Leiukohad: USA, Hiina, Birma, Venemaa, Lähis ida

Minimalistlik käepael mis sobib hästi kõigile. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – jadeiit. Kivi läbimõõt 8 mm. Shamballatehnikas muudetava kinnisega.
Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

 

Jadeiit sobib hästi Neitsile, Sõnnile, Kaljukitsele, Kaaludele ja Vähile

 

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

 

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi