Sinine ahhaat – stabiilsus, harmoonia ja meelerahu

6,80 8,50 

Märksõnad – Tasakaal, harmoonia, enesekindlus, kaitse, rahu , kontakt maaga

 

 

 

 Sinine ahhaat on üks suurtest toitvatest ja toetavatest kividest, mis neutraliseerib viha, nakkust, põletikku ja palavikku. Ahhaat on üks vanimaid ehtekive, teda kasutati õnnetoojana juba kiviajal. Vanas Egiptuses valmistati ahhaadist pitsateid, sõrmuseid ja lauanõusid.
Psühholoogiliselt toimib surve- ja allasurutustundele, mis on tingitud hirmust olla hukka mõistetud ja kõrvale lükatud. Ahhaati on läbi ajaloo kasutatud ka erinevates jõudu, pikaealisust, vaprust ja edu soodustatavates loitsudes ning maagilistes rituaalides.

Ahhaat mõjub kaitsvalt, vaimselt stabiliseerivalt, aitab enda sisse vaadata ja minevikumälestustega töötada, suurendab keskendumisvõimet, rahustab, vähendab stressi.

Ahhaat loob emotsionaalse, füüsilise ja intellektuaalse tasakaalu. Kivil on vägi harmoniseerida yin´i ja yang´i, positiivseid ja negatiivseid jõude. Leevendav ja rahustav kivi. Sinine Ahhaat kergendab iseendaga leppimist, suurendab enesekindlust. Ravitseb sisemist viha, turgutab armastust ja julgust uuesti alustada. Soodustab vaikset mõtisklemist ja elukogemuste omandamist, juhtides vaimse kasvu ja sisemise stabiilsuseni.
Ahhaadid soodustavad vaimset tööd, sest parandavad keskendumist, taju ja analüüsivõimet, viies probleemid praktiliste lahendusteni.

Värvus: väga erinevates toonides – sinistes,rohelistes, punastes ja pruunides maatoonides
Kivimi välimus: tavaliselt vöödiline, mõnikord (pool)läbipaistev ja klaasjad, erinevas suuruses.
Kättesaadavus: levinud kivi.
Leiukohad: Ameerika Ühendriigid, Inda, Venemaa, Aafrika, Brasiilia, Norra, Mongoolia, Indoneesia.
Põhitšakra: juurtšakra ja südametšakra

Minimalistlik käepael mis sobib hästi kõigile. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – Sinist ahhaati. Kivi läbimõõt 8 mm. Shamballatehnikas muudetava kinnisega. Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

 

Sinine ahhaat sobib Kaksikule, Sõnnile, Neitsile, Kaaludele, Kaljukitsele ja Skorpionile.

 

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

Paela stiil

Minimalistlik, Shamballa

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi