Punane jaspis – maandamine ja tasakaal

6,80 8,50 


Märksõnad – 
Hoolimine, maandamine, tasakaal, kaitse, lõõgastumine.

Meie käepaelad sobivad hästi kõigile!. Sobib hästi igapäevaseks kandmiseks ja ei hakka domineeri teiste ehete kõrval. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – punane jaspis. Kivi läbimõõt 8 mm. Kinnis on shamballatehnikas ja seda saab reguleerida vastavalt käele. Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

Kandes käepaela, inspireerib ta sind oma positiivse energia ja loomuliku säraga.
Ehted on kõige mugavam ja ilusam viis vajaliku mõjuga kivi energiat enda lähedal hoida.

 

 

Punane jaspis puhastab ümbrust, kuhu ta on asetatud. Suurendab tundlikkust ja mõistmisvõimet. Jaspis on seotud sotsiaalse hierarhia, kohusetunde ja auga, tasakaalustab samal ajal inimestevahelisi suhteid. Jaspise lõdvestav energia aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale. Ta sobib hästi neile, kes otsivad oma kohta elus ja tahavad kindlalt maa peal seista.
Jaspist tuntakse kui “ülimat hoolitsejat”. See toetab ja hoiab stressiaegadel ning toob hingele rahulikkust ja terviklikkust.

Minimalistlik käepael mis sobib hästi kõigile. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – Punane jaspis. Kivi läbimõõt 8 mm. Shamballatehnikas muudetava kinnisega. Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

Punane jaspis sobib Jäärale, Skorpionile, Neitsile, Amburile ja Sõnnile.

 

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

Paela stiil

Minimalistlik, Shamballa

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi