Kolme poolvääriskiviga käepael

10,90 12,90 

Vali omale sobiv 3-kiviga käepael.  Ilus kingitus mõneks tähtpäevaks!

  • Õnn ja edu – Tsitriin ja Granaat
  • Armastus- Roosa kvarts ja Granaat
  • Kaitse- Tiigrisilm ja Turmaliin

Poolvääriskiviga käepael. Vali sobiv omadus ja paela stiil.

 

Õnn ja edu – Tsitriin ja Granaat

Tsitriin – parim küllusekivi, enesehinnangu ja eneseusalduse suurendamine, motivaator, arendab positiivset suhtumist ja optimistlikku meelt, aitab keskendumisel ja ergutab meelt.

Granaat – emotsionaalselt suurendab granaat pühendumust, ausust, lootust ja usku. See on positiivsete mõtete kivi, mis peletab ja leevendab depressiooni.

 

Armastus- Roosa kvarts ja Granaat

Roosa kvarts – tõhus armastuse ja suhete ligitõmbaja. Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu. Arendab kohanemis- ja armastamisvõimet.

Granaat – Emotsionaalselt suurendab granaat pühendumust, ausust, lootust ja usku. See on positiivsete mõtete kivi, mis peletab ja leevendab depressiooni.

 

Kaitse- Tiigrisilm ja Turmaliin

Tiigrisilm – kaitsev, tahtejõudu andev ja enesekindlust toov oma kandjale. Tasakaalustav, aitab vabaneda hirmudest ja ärevustundest, mis sind vaevata võivad.

Turmaliin – kaitseb kahjulike energiate, psüühiliste mõjude, energeetiliste rünnakute, elektromagnetkiirguse ja radioaktiivsuse eest. Suurendab vitaalsust, rõõmu ja positiivset suhtumist. Hajutab pingeid ja hirme, väga hea maanduskivi.

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi