Kolme poolvääriskiviga käepael

10,90 12,90 

Vali omale sobiv 3-kiviga käepael.  Ilus kingitus mõneks tähtpäevaks!

  • Õnn ja edu – Tsitriin ja Granaat
  • Armastus- Roosa kvarts ja Granaat
  • Kaitse- Tiigrisilm ja Turmaliin

Poolvääriskiviga käepael. Vali sobiv omadus ja paela stiil.

 

Õnn ja edu – Tsitriin ja Granaat

Tsitriin – parim küllusekivi, enesehinnangu ja eneseusalduse suurendamine, motivaator, arendab positiivset suhtumist ja optimistlikku meelt, aitab keskendumisel ja ergutab meelt.

Granaat – emotsionaalselt suurendab granaat pühendumust, ausust, lootust ja usku. See on positiivsete mõtete kivi, mis peletab ja leevendab depressiooni.

 

Armastus- Roosa kvarts ja Granaat

Roosa kvarts – tõhus armastuse ja suhete ligitõmbaja. Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu. Arendab kohanemis- ja armastamisvõimet.

Granaat – Emotsionaalselt suurendab granaat pühendumust, ausust, lootust ja usku. See on positiivsete mõtete kivi, mis peletab ja leevendab depressiooni.

 

Kaitse- Tiigrisilm ja Turmaliin

Tiigrisilm – kaitsev, tahtejõudu andev ja enesekindlust toov oma kandjale. Tasakaalustav, aitab vabaneda hirmudest ja ärevustundest, mis sind vaevata võivad.

Turmaliin – kaitseb kahjulike energiate, psüühiliste mõjude, energeetiliste rünnakute, elektromagnetkiirguse ja radioaktiivsuse eest. Suurendab vitaalsust, rõõmu ja positiivset suhtumist. Hajutab pingeid ja hirme, väga hea maanduskivi.

Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping