Hauliit – kaitse, õnn ja küllus

6,80 8,50 

 

Märksõnad –Rahu, tarkus, kannatlikkus, fookus, mälu, teadlikkus

 

Hauliiti kutsutakse rahu- ja harmooniakiviks.

Hauliidil on sees hallid või mustad viirud ja ta meenutab veidi marmorit. Kuna hauliit on hästi poorne kivim, võtab ta hästi sisse erinevaid aineid, sh värvi. Seetõttu kasutataksegi teda tihtipeale ehetes värvituna: sinisena türkiisi imitatsiooniks, punasena meenutab koralli.

Väga rahustava ja helge energiaga kivi.

Psühholoogiliselt õpetab hauliit kannatlikkust ja aitab kõrvaldada raevu ning kontrollimatut viha – ta lihtsalt imeb selle endasse. Aitab üle saada kritiseerimiskalduvustest ja isekusest,  Äärmiselt rahustav kivi, mis oma rahustavate omaduste tõttu aitab isegi kergemini uinuda ning toob mõnusa sügava une.

Hauliiti peetakse suurepäraseks kiviks, mis aitab teil leida emotsionaalset tasakaalu, suurendada oma sisemist jõudu ja tugevdada oma positiivset energeetikat. See aitab teil suhelda oma sisemise eestkostjaga ja selle abil oma elu eesmärke paremini mõista.

Hauliit soodustab arukat ja rahulikku suhtlust. Stimuleerib teadasaamise soovi, aga samas rahustab emotsioone, lastes vabaks pingul keeled, mis seovad vanu emotsioone praeguse elu päästikutega. Vaigistab ülemõtlemist ja ärevust tekitavaid tundeid, hea stressi ja viha leevendaja. Õpetab kannatlikkust ja aktsepteerimist.

Sobib hästi Kaksikutele

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi