Granaat – armastus, romantika ja sihikindlus

6,80 8,50 

Märksõnad – Kirg, armastus, romantika, pühendumine, kaitse, kiire tegutsemine ja sihikindlus.

 

Meie käepaelad sobivad hästi kõigile!. Sobib hästi igapäevaseks kandmiseks ja ei hakka domineeri teiste ehete kõrval. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – granaati. Kivi läbimõõt 8 mm. Kinnis on shamballatehnikas ja seda saab reguleerida vastavalt käele. Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

Kandes käepaela, inspireerib ta sind oma positiivse energia ja loomuliku säraga.
Ehted on kõige mugavam ja ilusam viis vajaliku mõjuga kivi energiat enda lähedal hoida.

 

Granaat annab ja taastab energiat ning annab elujõudu. Annab julgust ning algatusvõimet  rõhutades selle kandjast kiirguvat jõudu.

Suurendab enesekindlust ja aitab elus edasi jõuda. Sobib aktiivsetele ja emotsionaalsetele inimestele. Kivi aitab kiirustavatel inimestel rohkem praeguses hetkes elada ja eesmärke saavutada. Aitab üle saada raskemeelsusest ja depressioonist. Kivi energia aktiviseerib inimese jõuvarud. Kivi tasakaalustab nais-ja meesenergiad, tervendab aurat.

Granaat sobib hästi ka äritegevuse õnnekiviks, aidates luua edu ja küllust. Selleks võiks asetada vähemalt kolm granaati oma töölauale või küllusenurka.

Sobib hästi Lõvi, Skorpion, Ambur, Veevalaja ja Neitsi tähtkujudele.

 

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

 

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi