Labradoriit – teadlikkus, müstilisus ja kaitse

6,80 8,50 

 

Märksõnad – kaitse, vaimsus, intuitsioon, vägi, võimed, eelmised elud, meditatsioon, selgeltnägemine

 

 

 

 

Labradoriit tõstab teadlikkust, on väga müstiline ja kaitsev kivi, valgusetooja.

Labradoriit rahustab üliaktiivset meelt ja annab energiat kujutlusvõimele, tuues esile uusi ideid. Sobib inimestele kes rändavad maailmas. Sobib kandjale pingelises olukorras rahustavalt ja tasakaalustavalt. Kivi suurendab kandja intuitsiooni, vaimsete võimete arengut ning soosib sisemiste annete ja oskuste avastamist. Tungides asja juurteni ja näidates mõtete ning tegude taga olevat tõelist kavatsust. Labradoriit on heaks abiliseks ka unenägude mäletamisel, äratab igivanu mälestusi, millel on vaimse arengu seisukohalt oluline roll kanda. On kasulik kaaslane muutustes, andes tugevust ja visadust. Leevendab stressi ja reguleerib ainevahetust. Kivi eemaldab ka aurakehast kõik soovimatud energiad ning takistab edasist energia leket – puhastab, tasakaalustab ja kaitseb kandja aurat. Labradoriit tasakaalustab paremat ja vasakut ajupoolkera ning loob seeläbi ühenduse intuitsiooni ja intellekti vahel. Tugevdab usaldust elu suhtes, ühendab jumalikkusega, aitab üle saada ego piirangutest. On ka tugev kaitsekivi: ukse lähedusse riputatuna kaitseb kodu halva energia eest.

Tervendavad omadused: ravitseb silmade ja aju häireid, leevendab stressi ja reguleerib ainevahetust.

Kivimi välimus: must, hallikas, rohekas, valguse käes sillerdavate siniste või kuldsete peegeldustega
Värvus:hallikast kuni mustani koos sinise, kollasga
Kättesaadavus:laialt levinud
Leiukohad:Skandinaavia, Gröönimaa, Venemaa, Kanada, Itaalia, Mehhiko, Austraalia

Minimalistlik käepael mis sobib hästi kõigile. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – Labradariit. Kivi läbimõõt 8 mm. Shamballatehnikas muudetava kinnisega. Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

Labradoriit sobib amburile, kaljukitsele, veevalajale, kaladele, skorpionile ja lõvile.

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi