Turmaliin – 5-kiviga käepael

16,00 

Puhastus, kaitse, muutumine, armastus, toetus

Meie käepaelad sobivad hästi kõigile! Sobib hästi igapäevaseks kandmiseks ja ei hakka domineeri teiste ehete kõrval. Kandes käepaela, inspireerib ta sind oma positiivse energia ja loomuliku säraga.

Käepael on punutud musta paelaga ja kasutatud viit 4mm läbimõõduga kivi.

Availability: Laos

Turmaliin on tugev tervendava, rahustava ja kaitsva energiaga kivi.

Aitab aktiveerida ja tasakaalustada südamekeskust ning võimendada elus armastust ja tunda end armastatuna. Turmaliin tasakaalustab mees- ja naisenergiaid, aitab luua kindlustunnet ja leevendab hirme ja valu. Toetab  suhetes rõõmu ja harmooniat.

Turmaliin on võimas maandaja ja õnnelikkuse kivi. Suurendab vitaalsust, rõõmu ja positiivset suhtumist. On tugev kaitsekivi – kaitseb kahjulike energiate, psüühiliste mõjude ja elektromagnetkiirguse eest.

On hea abiline iseenda ja teiste mõistmisel. Vähendab hirmutunnet, suurendab eneseusaldust ja kindlustunnet.  Soodustab inspiratsiooni, kaastunde ja sallivuse tekkimist.

Turmaliin on hea mentaalne tervendaja. Laseb sul paremini näha oma negatiivseid mõttemustreid ja aitab need muuta toetavateks ja positiivseteks.

 

Sobib hästi Kaljukitsele, Kaladele, Kaaludele, Skorpionile ja Vähile

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi