Kolme kiviga käepael – vali ise kivid!

18,00 

Pane ise kokku sobiv 3-kiviga käepael just endale või sõbrale sobivatest kividest.

Valida saab 9 erineva kivi  ja 4 paelavärvi vahel.

krüsakolla

KrüsokollaRahulik ja toetav kivi, Loob suurt sisemist tugevust, aitab teil leppida olukordadega, mis pidevalt muutuvad. Tuleb kasuks konarlikuks muutunud suhetele. Rahustab, puhastab, annab kõigile tšakratele uut energiat. Tugevdab  eneseteadlikkust ja sisemist tasakaalu.  Vähendab vaimseid pingeid ja aitab teil säilitada rahu. 

sodaliit

SodaliitToetab eneseväljendamist ja kompromisside leidmist, annab esinemisjulgust. Kivi on hea stressirohketel aegadel. Rahustab ülitundlikkust, toob sisemise rahu ja aitab mõista endas toimuvat. Aitab ära tunda ja arendada inimese sünnipäraseid andeid. Kaitseb elektromagnetilise kiirguse eest ja puhastab elektromagnetilisest saastast.

roosa kvarts

Roosa kvartsTõhus armastuse ja suhete ligitõmbaja. Olemasolevates suhetes taastab usalduse ja harmoonia ning julgustab tingimatut armastust. Vabastab hirmudest. Arendab kohanemis- ja armastamisvõimet. Õpetab kuidas iseennast armastada.

GranaatGranaatAnnab ja taastab energiat ning annab elujõudu. Annab julgust ning algatusvõimet  rõhutades selle kandjast kiirguvat jõudu. Suurendab enesekindlust ja aitab elus edasi jõuda. Sobib aktiivsetele ja emotsionaalsetele inimestele. Kivi aitab kiirustavatel inimestel rohkem praeguses hetkes elada ja eesmärke saavutada. Aitab üle saada raskemeelsusest.

labradoriit

LabradoriitRahustab üliaktiivset meelt ja annab energiat kujutlusvõimele, tuues esile uusi ideid.  Sobib kandjale pingelises olukorras rahustavalt ja tasakaalustavalt. Kivi suurendab kandja intuitsiooni, vaimsete võimete arengut ning soosib sisemiste annete ja oskuste avastamist. On tugev kaitsekivi.

tsitriin

Tsitriin Õnnelik, helde kivi. Sellel on vägi anda rõõmu kõigile, kellel on see kivi. Nukrusel ja negatiivsusel pole kohta tsitriini lähedal.  Soodustab isikupära, parandab motivatsiooni, aktiveerib loovust ja julgustab eneseväljendust. Annab energiat ja kosutab füüsilist keha. Tõstab enesehinnangut ja eneseusaldust, soodustab isikupära.

Punane jaspis

Punane jaspisSuurendab tundlikkust ja mõistmisvõimet. Jaspis on seotud sotsiaalse hierarhia, kohusetunde ja auga, tasakaalustab samal ajal inimestevahelisi suhteid. Jaspise lõdvestav energia aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale. Toetab ja hoiab stressiaegadel ning toob hingele rahulikkust ja terviklikkust.

mäekristall

MäekristallSümboliseerib ühtsust ja puhtust. Vahendab, talletab, muundab ja säilitab energiat. Suurendab keskendumisvõimet ja on tugev meditatsioonikaaslane, hajutab negatiivsuse.  Suurendab loomingulisust ja õnnetunnet. 

sinine ahhaat

Sinine ahhaatLoob emotsionaalse, füüsilise ja intellektuaalse tasakaalu. Kivil on vägi harmoniseerida yin´i ja yang´i, positiivseid ja negatiivseid jõude. Leevendav ja rahustav kivi. Sinine Ahhaat kergendab iseendaga leppimist, suurendab enesekindlust. Leevendab sisemist viha, turgutab armastust ja julgust uuesti alustada. Soodustab vaikset mõtisklemist ja elukogemuste omandamist, juhtides vaimse kasvu ja sisemise stabiilsuseni.

 

kivi 1

Krüsakolla, Sodaliit, Roosa kvarts

kivi 2

Granaat, Labradoriit, Tsitriin

kivi 3

Punane Jaspis, Mäekristall, Sinine ahhaat

Paela värv

, , ,

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi