Oonüks – maandus, sisemine jõud, tugevus

6,80 8,50 

          

 

 

Oonüks on maandav, tugevdav, jõudu andev ning tema energia ei pane endasse tõmbuma vaid julgustab avanema.

Oonüks on jõuduandev kivi muudab negatiivse positiivseks. Kivi annab tuge raskete või segavate olukordade puhul ja toetab tohutult suure mentaalse või füüsilise stressi ajal, lisaks sellele on hea maandaja. Abistab õppetundide õppimises, sisendades eneseusaldust ja aidates teil end ümbritsevate seas vabalt tunda. Leevendab kõikehõlmavaid hirme ja muresid. Füüsiliselt annab oonüks tuge, neelates universumi energiaid, mida on vaja ravimiseks või muudel eesmärkidel. Tasakaalustab Yin´i ja Yan´gi energiaid keha sees. Aitab otsustamise protsessis, vähendab kärsitust ja kiirustamist, annab jõudu ja püsivust, kindlust otsuste tegemisel.
Kasutatakse ka kurbuse ja leina ravimisel, tugevdades elujõudu, visadust ning taas püsivust. On vabastava toimega vanadest harjumustest lahtisaamisel ja oma aja äraelanud suhetest.
Indias ja Pärsias usuti, et oonüksi kandmine kaitseb kurja silma eest.

Kivimi välimus: klaasjas, võib olla triibuline, marmoritaoline
Värvus: must, valge, pruun
Kättesaadavus:laialt levinud
Leiukohad:Lõuna-Aafirika, Austraalia, USA, Venemaa, Austraalia, Kanada, Hiina, Saksamaa, India
Põhitšakra: juurtšakra

Tähtis: Enne  kasutusele võtmist on soovitav kindlasti kivi puhastada, kuna oonüks salvestab kõik temag töötanud inimste energiad.

 

Sobib Lõvile, Kaljukitsele, Neitsile, Amburile

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

 

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi