Malahhiit – kaitse ja positiivsed muutused

5,30 6,80 

Minimalistlik käepael mis sobib hästi kõigile. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – Malahhiiti. Kivi läbimõõt 8 mm. Shamballatehnikas muudetava kinnisega.
Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

 

 

  • Minimalistlik
  • Shamballa
  • Naistele (13-17 cm)
  • meestele (18-22 cm)
Puhasta
Tootekood: 9-00245 Kategooriad: , , , , Sildid: , , , ,

Kaitseb kurja silma eest ja on tähtis kaitsekivi. Kivi avab südame tingimatule armastusele. Tõmbab välja sügavad tunded, lõhub soovimatud sidemed ja kulunud mustrid ning õpetab, kuidas võtta vastutust oma tegude, mõtete ja tunnete eest. Vabastab keeldudest ja julgustab tundeid väljendama. Vähendab häbelikkust ja toetab sõprust. Malahhiit võimendab nii positiivset kui negatiivset energiat on võimas kivi ja nõuab ettevaatust.

Kivi imeb endasse valu ja negatiivset energiat ning puhastab rakke. Ta võib asetada valu leevendamiseks haige koha peale. Ta sobib hästi palaviku, põletike ja venituste raviks. Malahhiit on kaitsekivi, mida soovitatakse muuhulgas ka rasedatele naistele. Kaitseb igasuguse kiirguse eest, hoiab ära probleemid reisidel.

Kivimi välimus: heledad ja tumedad vöödid ja rosetid.
Värvus: roheline.
Kättesaadavus: laialt levinud.
Leiukohad: Venemaa, Lähis-Ida, Rumeenia, Saksamaa. Leidub enamikus maailma vasekaevandustes.

 

Malahhiit sobib hästi Sõnnidele, Kaksikutele, Vähkidele, Lõvidele ja Kaaludele.

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

Paela stiil

Minimalistlik, Shamballa

Ostukorv
There are no products in the cart!
Subtotal
0,00 
Total
0,00 
Continue Shopping