Karneool – 5-kiviga käepael

16,00 

Enesekindlus, julgus ja elujõud

Meie käepaelad sobivad hästi kõigile! Sobib hästi igapäevaseks kandmiseks ja ei hakka domineeri teiste ehete kõrval. Kandes käepaela, inspireerib ta sind oma positiivse energia ja loomuliku säraga.

Käepael on punutud musta paelaga ja kasutatud viit 4mm läbimõõduga kivi.

Availability: Laos

Karneool taastab elujõudu ja annab julgust tegutsemiseks

Karneool on kõrge vibratsiooniga stabiliseeriv kivi, ankurdab teid käesolevasse hetke ning on suurepärane elujõu taastaja. Kivil on võime puhastada ka teisi kive. Kiirates välja elujaatavat suhtumist, vabastab hirmust surma ees ning aitab teha positiivseid valikuid. Toetab väärkohtlemisest ja ahistamisest ülesaamist, suurendab eneseusaldust, laskmata negatiivsusel võimust võtta. Kasutatuna meditatsioonis, vabastab segavatest mõtetest, ent igapäevaelus aitab unistajatel argireaalsusega paremini hakkama saada. Parandab analüüsivõimet ja taju ning tugevdab keskendumist.

Annab ellu rohkem särtsu ja kirge, energiat ja elujõudu. Suurendab optimismi, julgust ja sisemist jõudu ning aitab vaadata asjadele huumoriga. Samuti toetab soovide ja unistuste elluviimisel. Küllusekivina abistab edu saavutamist nii ärialal kui muudes valdkondades. Suurendab enesekindlust ja aitab hoida usku imedesse.

Karneool kaitseb ja hoiab eemal negatiivsed energiad. Aitab positiivsete valikute ja otsuste tegemisel ning elus õige suuna leidmisel.

 

Sobib hästi Neitsile, Sõnnile, Jäärale, Kaljukitsele, Vähile ja Lõvile

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi