Mäekristall – tervendus, harmoonia, tasakaal

6,80 8,50 

Märksõnad – selgus, värskus, harmoonia, tasakaal, tervendus.

          

 

 

Mäekristall – selgus ja tasakaal

Selge ja kirgas mäekristall sümboliseerib ühtsust ja puhtust. Kristallide kuninganna, kõige laiema spektriga tervendaja.  Vahendab, talletab, muundab ja säilitab energiat, tervendab kogu keha. Kivi toimel muututakse seltsivamaks, väljendusvõimelisemaks, tundlikumaks ja oma kaasinimeste suhtes tähelepanelikumaks. Soodustab telepaatilise ühenduse saamist ja kõikide suhete selginemist. Suurendab keskendumisvõimet, parandab mälu, on tugev meditatsioonikaaslane, hajutab negatiivsuse. Aitab igasuguse teabe ratsionaalset mõtestamist, kuna tugevdab igat mõttelist protsessi. Ideaalne ja tugev meditatsioonikivi. Tasakaalustab aurat ning toob sinna täiendavat valgust, milles peegelduvad kõik tunded ja mõtted. Kivi annab ka hea kaitse elektromagneetilise kiirguse vastu.

Usutakse, et mäekristall on puhastav ja tervendab kogu keha ning immuunsüsteemi tugevdaja. Kivim laeb vett ja oma positiivse ja võimsa energiaga ka oma kandjat. Suurendab loomingulisust ja õnnetunnet. Tuleb sinu ellu, kui on õige aeg.
Saab laadida mis iganes palvega, kõige lihtsamalt programmeeritav kristall

Kivimi välimus: läbipaistev, särav
Värvus: läbipaistev kristallne
Kättesaadavus: laialt levinud, kuid säravaid ja pragudeta on vähe
Leiukohad: Brasiilia, Inda, Sri Lanka, Aafrika, Venemaa, Austraalia, Itaalia, Saksama. Üksikuid  tükke on leitud ka Eestist.
Põhitšakra: kroontšakra, sobib kõikide tšakrate avamiseks ja tasakaalustamiseks

NB! Mäekristalli ei soovitata puhastada ega laadida otseses päikesevalguses – tuleohtlik!

 

Sobib kõikidele tähtkujudele

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

 

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi