Ovaalse poolvääriskiviga käepael

8,00 

Valikus on must peenike pael ning 5 erinevat poolvääriskivi:

  1. oonüks – elujõudu andev kivi, tugevdab püsivust ja visadust
  2. roosa kvarts – annab armastust, rahu ja südame tarkust
  3. akvamariin – julguse kivi, sobib talismaniks, teravdab intuitsiooni, hea meditatsioonikivi
  4. karneool – annab enesekindlust, julgust ja loomingulisust
  5. krüsakolla – rahustav, tervendav ja toetav kivi, puhastab ja annab uut energiat

 

 

Ovaalse poolvääriskiviga käepael

Käepael on meeldivalt tagasihoidlik ja sobib igat stiili riietusega ja ei domineeri teiste ehete kõrval. Ja pealevaadates inspireerib sind oma positiivse energia ja loomuliku säraga.
Ehted on kõige mugavam ja ilusam viis vajaliku mõjuga kivi energiat enda lähedal hoida.

Punane karneool  – taastab elujõudu ja annab julgust tegutsemiseks. Punane karneool on kõrgevibratsiooniga stabiliseeriv kivi. Puhastab ka teisi kive. Motivatsiooni ja elujõu taastaja, sobib neile kes vajavad julgust oma sisehääle usaldamisel ja suurendab eneseusaldust, laskmata negatiivsusel võimust võtta. Küllusekivina toetab edu saavutamist nii ärialal kui muudes valdkondades.
Roosa kvarts – armastuse kivi, elurõõm, südame tarkus. Roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja piiritu rahu kivi. Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu.Suurendab enesekindlust ja enesearmastust. Leevendab depressiooni. Annab lootust ja usku, ravib hingehaavu ja leevendab stressi. Muudab sind armastusele ligitõmbavaks. Väga hea ja toetav kivi.
Oonüks – jõudu andev kivi, tugevdab elujõudu, püsivust ja visadust. Oonüks annab tuge raskete või segavate olukordade puhul ja toetab suure mentaalse või füüsilise stressi ajal. Abistab õppetundide õppimises, sisendades eneseusaldust ja aidates teil end vabalt tunda. Oonüks leevendab kõikehõlmavaid hirme ja muresid. Füüsiliselt annab oonüks tuge. Tasakaalustab Yin´i ja Yan´gi energiaid keha sees.
Akvamariin  – rahu, tasakaal, puhtus, emotsionaalne tasakaal. Akvamariin sümboliseerib puhtust ja süütust. Akvamariin tasakaalustab ja puhastab tundemaailma ning aitab vaigistada materiaalseid mõtteid.Ta on rahu, õnne, siira rõõmu ning ennekõike just tasakaalukate ja õnnelike suhete sümboliks. Suurendab keskendumisvõimet ja muudab mõtted selgemaks. Võimendab intellekti ja stimuleerib õppimist.
Krüsokolla – rahustava energiaga kivi, mõjub stressi leevendavalt. Rahulik ja toetav kivi, loob suurt sisemist tugevust, aitab teil leppida olukordadega, mis pidevalt muutuvad. Rahustab, puhastab, annab kõigile tšakratele uut energiat. Tugevdab  eneseteadlikkust ja sisemist tasakaalu. Vähendab vaimseid pingeid ja aitab teil säilitada rahu. Emotsionaalselt toob kaasa rõõmu.

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi