Tiigrisilm – tugev kaitse, kindlustunne ja keskendumine

6,80 8,50 

 

Märksõnad – Kaitse, kindlustunne, ausameelsus, loovus, nais-ja meesenergia tasakaal, tahtejõud, intuitsioon.

 

 

Tiigrisilm on tugev kaitsekivi, tasakaalustab yin ja yang energeetikat.

On kaitsev kivi, kasutatud ammustest aegadest talismanina, maandav ja positiivne kivi, aitab sihte saavutada, aitab mõtteid ja hingejõudu koondada, suurendab psüühilist võimekust, suurendab praktilist taju, aitab sul oma anded ja võimed ära tunda.
Kivi energia toob endaga kaasa soojuse ja kindlustunde. Ta sobib inimestele, kes otsivad oma jõudu ja tahavad tugevamini reaalsuses püsida. Ta tugevdab nõrka eneseusaldust ja annab julguse oma võimalusi paremini ära kasutada. Ta lepitab vastandeid ja sulatab ühte meheliku ja naiseliku energia. Keskendumise parandamiseks mõttetöö juures on hea kivi enesega kaasas kanda.

 

Minimalistlik käepael mis sobib hästi kõigile. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – Tiigrisilma. Kivi läbimõõt 8 mm. Shamballatehnikas muudetava kinnisega.
Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

Tiigrisilm sobib Kaksikule, Neitsile, Amburile ja Kalale

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

 

Paela stiil

Shamballa, Minimalistlik

Metallosa värv

,

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi