Kuukivi – uute alguste kivi, emotsionaalne tasakaal

6,80 8,50 

Kuukiviga käepaelad sobivad hästi igapäevaseks kandmiseks ja ei hakka domineeri teiste ehete kõrval. Kivi läbimõõt 8 mm. Kinnis on shamballatehnikas ja seda saab reguleerida vastavalt käele.

 

Kuukivi on “uute algatuste kivi”. Nagu kuu kasvamine ja kahanemine, meenutab kivi, et kõik on muutuste tsüklis. Selle kõige võimsam mõju avaldub tunnete rahustamises. Toob alateadvuses oleva teadvusse, edendab intuitsiooni ja empaatiat. Mõjub rahustavalt, kui kiputakse reageerima liiga ägedalt. Sügavatoimeline tundeelu tervendaja kristall.

Tasakaalustab mehelikku ja naiselikku energiat. Emotsionaalselt rahustab kuukivi ebastabiilsust ja stressi ning tasakaalustab tundeid. Suurendab emotsionaalset intelligentsust. Psühholoogiliselt mõjub kuukivi rahustavalt, kui olukordadele ja emotsionaalsetele mõjuritele reageeritakse liiga ägedalt. Kuukivi on ka romantika kristall, mis kutsub ligi armastus. Toob suhtesse rohkem lähedust ja romantikat.
Kuukivi avab ja tervendab kroontšakrat, mis tähendab seda, et see aitab avada intuitsiooni veelgi võimsamale arenemisele ja aitab tuua ka prohvetlikke visioone

Kuukivi sobib – Vähile, Neitsile, Skorpionile, Kaladele, Kaksikutele

Värvus: valge, hall, kreemjas, kollane, sinine, roheline, pruun
Välimus: piimjas, läbikumav, igas suuruses

Leiukohad: India, Sri Lanka, Austraalia, Madagaskar, USA, Brasiilia, Venemaa, Birma

 

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

Ehted on kõige mugavam ja ilusam viis vajaliku mõjuga kivi energiat enda lähedal hoida.

          

Paela stiil

Shamballa, Minimalistlik

Käe suurus

,

Metallosa värv

, ,

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi