Lumiobsidiaan- maandus, kaitse, puhastumine

6,80 8,50 

Minimalistlik käepael mis sobib hästi kõigile. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – Lumiobsidiaan. Kivi läbimõõt 8 mm. Shamballatehnikas muudetava kinnisega.
Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

Lumiobsidiaan suurendab kiretust ja sisemist keskendumist. Obsidiaan aitab teada saada kes te tegelikult olete, lahustab vanad traumad ja blokeeringud tuues emotsionaalsesse seisundisse sügavust ja rahu, edendab kaastunnet ja tugevust. Aitab ära tunda ja vabaks lasta valesid mõttemalle ja õpetab hindama nii vigu kui edu. Sümboliseerib valguse ja pimeduse tasakaalu, tasakaalustav naiselikku- ja mehelikku energiat. Obsidiaan viib meie olemusest välja kurbuse, viha ja rahutuse  – esmalt võimendab ta kõike negatiivset, et saaksime neile otsa vaadata ja teadvustada ning seejärel vabaks lasta.

See on puhtuse kivi, mis annab kehale, meelele ja vaimule tasakaalu.

Värvus: must ja valge
Kivimi välimus: mustvalgekirju, pinnal oleksid nagu lumehelbed, sageli väike ja trummelpoleeritud
Kättesaadavus: laialt levinud
Leiukohad: kõikjal maailmas (Ameerika, Mehhiko, Aafrika, Jaapan, Itaalia, Argentina, Armeenia, Kreeka, Island).

 

 

Lumiobsidiaan- sobib hästi Skorpionile ja Amburile.

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

Paela stiil

Minimalistlik, Shamballa

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi