Hauliit – 5-kiviga käepael

16,00 

Rahu, tarkus, kannatlikkus, fookus, mälu, teadlikkus

Meie käepaelad sobivad hästi kõigile! Sobib hästi igapäevaseks kandmiseks ja ei hakka domineeri teiste ehete kõrval. Kandes käepaela, inspireerib ta sind oma positiivse energia ja loomuliku säraga.

Käepael on punutud musta paelaga ja kasutatud viit 4mm läbimõõduga kivi.

Availability: Laos

Hauliiti kutsutakse rahu- ja harmooniakiviks.

Hauliidil on sees hallid või mustad viirud ja ta meenutab veidi marmorit. Kuna hauliit on hästi poorne kivim, võtab ta hästi sisse erinevaid aineid, sh värvi. Seetõttu kasutataksegi teda tihtipeale ehetes värvituna: sinisena türkiisi imitatsiooniks, punasena meenutab koralli.

Väga rahustava ja helge energiaga kivi.

Psühholoogiliselt õpetab hauliit kannatlikkust ja aitab kõrvaldada raevu ning kontrollimatut viha – ta lihtsalt imeb selle endasse. Aitab üle saada kritiseerimiskalduvustest ja isekusest,  Äärmiselt rahustav kivi, mis oma rahustavate omaduste tõttu aitab isegi kergemini uinuda ning toob mõnusa sügava une.

Hauliit soodustab arukat ja rahulikku suhtlust. Stimuleerib teadasaamise soovi, aga samas rahustab emotsioone, lastes vabaks pingul keeled, mis seovad vanu emotsioone praeguse elu päästikutega. Vaigistab ülemõtlemist ja ärevust tekitavaid tundeid, hea stressi ja viha leevendaja. Õpetab kannatlikkust ja aktsepteerimist.
Leevendab unehäireid, tugevdab hambaid ja luustikku.

 

Sobib hästi Kaksikutele

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi