Lapis Lazuli (Lasuriit) – tervendus, rahu ja jõud

6,80 8,50 

 

Märksõnad: tervendav, rahustav, armastus, sõprus, mängulisus, unistuste teostamine

 

 

Lapis lazuli (Lasuriit) on üle maailma tuntud kui armastust ja sõprust, õnne ja mängulisust soosiv kivi, mis aitab kaasa ootamatute plaanide ja kavatsuste täitumisele.

Lapis lazuli on väga pika ajalooga kuninglikkuse ja vaimsuse kivi. Ergutab vaimsete võimete ning loomulike annete ja oskuste esiletulekut. Lapis lazuli vabastab meele vanadest mõttemallidest, hirmudest ja pingetest, luues parema ühenduse tunnete ja mõtete vahele. Annab jõu unistuste täitumiseks, aitab tuua meelerahu, ausust, õiglust ja kaastunnet. Ta on kristall, mis toob tõe esile ning aitab vastu võtta seda, mida see tõde õpetab.
Lapis lazuli annab meelerahu ja tasakaalu ning ergutab tead­vust. Tema mõjuväljas õnnestub paremini mõista ja lahendada alateadvusse suru­tud prob­leeme, luua ühtsustunnet ja säilitada otsusekindlust. Kõige sagedamini kasutatakse lasuriiti tõenäoliselt siisiki just psüühilise teadvuse tugevdamiseks.

Soodustab loomingulist väljendust. Hea meditatsiooni abiline.
Lasuriit puhastab inimese aura karma koormast ning aktiveerib kandja vaimsed võimed lubades luua ühenduse vaimsete õpetajatega. Kolmanda Silma kristallina parandab lasuriit nägemist ja leevendab unetust.

Kivimi välimus: tihe sooniline lasuriit näeb välja nagu öötaevas.
Värvus: läbipaistmatu, tumesinine kuldsete täppidega (püriiditäpid). Värvus võib varieeruda erksinisest tumesiniseni, sees võib olla valgeid kaltsiidijooni
Kättesaadavus: laialt levinud.
Leiukohad: Afganistan, Pakistan, Tšiili, Mehhiko, Ameerika Ühendriigid, Venemaa
Põhitšakra: Kolmas Silm ja Kurgutšakra

Minimalistlik käepael mis sobib hästi kõigile. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – Lapis lazuli. Kivi läbimõõt 8 mm. Shamballatehnikas reguleeritava kinnisega. Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

 

Sobib hästi Veevalajale, Sõnnile, Amburile ja Kaladele

Pane tähele! Kui sa pole samast tähtkujust, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad sobituvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustada just seda, mida inimene parasjagu vajab.

 

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi