Roosa kvarts – armastus, rahu ja südame tarkus

6,80 8,50 

Meie käepaelad sobivad hästi kõigile!. Sobib hästi igapäevaseks kandmiseks ja ei hakka domineeri teiste ehete kõrval. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – roosa kvarts. Kivi läbimõõt 8 mm. Kinnis on shamballatehnikas ja seda saab reguleerida vastavalt käele. Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

Kandes käepaela, inspireerib ta sind oma positiivse energia ja loomuliku säraga.
Ehted on kõige mugavam ja ilusam viis vajaliku mõjuga kivi energiat enda lähedal hoida.

Märksõnad – tingimusteta armastus, avatud süda, andestus, pehmus, südame tarkus

 

Roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja rahu kivi. Hüütakse ka “armastuse kiviks”. Üks võimsamaid emotsioonide tervendaja. Väga õige ja teadlik valik inimesele, kes soovib luua ja tugevdada positiivset mina-pilti.

Tõhus armastuse ja suhete ligitõmbaja. Olemasolevates suhetes taastab usalduse ja harmoonia. Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu. Arendab kohanemis- ja armastamisvõimet. Leevendab depressiooni ning õpetab kuidas iseennast armastada. Aitab iseenesele andestada ja enesega leppida. Äratab eneseusaldust ja enesehindamist. Annab elujõudu, julgust, eneseväärikust, suurendab enesekindlust, rahu, emotsionaalset tasakaalu, hoolivust, selget mõtlemist. Kui olete armastanud ja kaotanud, lohutab see teid leinas. Roosakvarts avab kandja südame uutele ja positiivsetele tunnetele. 

Kivi lisab elurõõmu, ilutaju ja kunsti mõistmist. Oma pehme ja kerge energia tõttu sobib ka hästi lastele, kes igatsevad kaitstust, armastust ja positiivset tundemaailma.

Kivimi välimus: tavaliselt läbikumav, võib olla läbipaistev.
Värvus: õrnroosast tumeroosani, virsikuvärvi, roosakasvioletne.
Kättesaadavus: laialt levinud

Ettevaatust! Ära jäta roosat kvartsi pikalt päikese kätte, võib ära pleekida.

Punutud käepael mis sobib hästi kõigile. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – roosa kvarts. Kivi läbimõõt 8 mm. Shamballatehnikas muudetava kinnisega.
Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

Roosa kvarts sobib kõikidele tähtkujudele.

 

Paela stiil

Minimalistlik, Shamballa

Ostukorv0
Ostukorvis pole tooteid
Tagasi poodi