Roosa kvarts – armastus, rahu ja südame tarkus

5,30 6,80 

Meie käepaelad sobivad hästi kõigile!. Sobib hästi igapäevaseks kandmiseks ja ei hakka domineeri teiste ehete kõrval. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – roosa kvarts. Kivi läbimõõt 8 mm. Kinnis on shamballatehnikas ja seda saab reguleerida vastavalt käele. Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

Kandes käepaela, inspireerib ta sind oma positiivse energia ja loomuliku säraga.
Ehted on kõige mugavam ja ilusam viis vajaliku mõjuga kivi energiat enda lähedal hoida.

Märksõnad – tingimusteta armastus, avatud süda, andestus, pehmus, südame tarkus

 

Puhasta

Roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja rahu kivi. Hüüdnimeks on ka “armastuse kivi”. Üks võimsamaid emotsioonide tervendajaid. Roosat kvartsi hinnati tohutult juba antiikmaailmas ja seda nii dekoriatiivsete kui ka tervendavate omaduste tõttu. Väga õige ja teadlik valik inimesele, kes soovib luua ja tugevdada positiivset mina-pilti.

Tõhus armastuse ja suhete ligitõmbaja. Olemasolevates suhetes taastab usalduse ja harmoonia ning julgustab tingimatut armastust. Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu. Arendab kohanemis- ja armastamisvõimet. Leevendab depressiooni, õpetab kuidas iseennast armastada, mis on elulise tähtsusega, kui olete arvamusel, et teid ei armastata. Aitab iseenesele andestada ja enesega leppida. Äratab eneseusaldust ja enesehindamist. Annab elujõudu, julgust, eneseväärikust, emotsionaalset, füüsilist ja intellektuaalset tasakaalu, suurendab enesekindlust, rahu, emotsionaalset tasakaalu, hoolivust, selget mõtlemist. Kui te pole kunagi armastust tunda saanud, avab kivi teie südame, nii et muutute armastusele vastuvõtlikuks. Kui olete armastanud ja kaotanud, lohutab see teid leinas. Roosakvarts avab kandja südame uutele ja positiivsetele tunnetele. Selle kristalliga ravitakse muuhulgas ka armukadedust, viljatust ja kibestumust.

Kivi lisab elurõõmu, ilutaju ja kunsti mõistmist. Oma pehme ja kerge energia tõttu sobib ka hästi lastele, kes igatsevad kaitstust, armastust ja positiivset tundemaailma.

Avaldab tervistavat mõju südamele ja vereringele.

Kivimi välimus: tavaliselt läbikumav, võib olla läbipaistev, sisaldab palju pragusid.
Värvus: õrnroosast tumeroosani, virsikuvärvi, roosakasvioletne.
Kättesaadavus: laialt levinud
Leiukohad: Lõuna-Aafrika, Ameerika Ühendriigid, Brasiilia, Jaapan, India, Madagaskar, Sri Lanka
Põhitšakra: kõige tähtsam südame ja südametšakra kristall.

Ettevaatust! Ära jäta roosat kvartsi pikalt päikese kätte, võib ära pleekida.

Punutud käepael mis sobib hästi kõigile. Käepaelal on kasutatud poolvääriskivi – roosa kvarts. Kivi läbimõõt 8 mm. Shamballatehnikas muudetava kinnisega.
Valida on erinevate värvide ja tehnikaga paelte vahel.

Roosa kvarts sobib kõikidele tähtkujudele.

 

Paela stiil

Minimalistlik, Shamballa

Ostukorv
There are no products in the cart!
Continue Shopping